Recept tulajdonos: Orosz Aliz Nehézség: normál Elkészítési idő: 41-60 perc
Típus: svéd

Kategória: desszert

Árkategória: Normál

Alkalom: fiatalos, hétköznapi

Címkék: desszert, fiatalos, hétköznapi, hideg, sütemény, svéd, torta

Meg akarom tanulni ezt a receptet

Hozzávalók (8 személyre)

3 darab reszelt sárgarépa
1 darab érett banán
1 marék mazsola
4 darab tojás
2 csésze cukor
100 g olvasztott margarin
1 csomag sütőpor
1 csomag vaníliás cukor
1 egész narancs leve
2 csésze liszt

Nyomtatás

Elkészítés

Elkészítés

1. A répát megpucolom, lereszelem. A banánt megpucolom, villával összetöröm és a mazsolát hozzáadom és az egészet meglocsolom a narancs levével. A tojást a cukorral, vaníliás cukorral kikeverem. Hozzáadom az olvasztott margarint. Elkeverem. Hozzákeverem a répás keveréket. Majd hozzászitálom a lisztet és a sütőpot. 22 cm-es kivajazott kilisztezett tortaformába simítom és 170 fokos sütőben legalább 45 percig sütöm.
Gyors multivitamin torta fázisfotó 1.
Ha nagyon pirulna a teteje, akkor rárakhatunk egy sütőpapírt vagy alufóliát, hogy nehogy odaérjen. Lehet egy kicsit több is a sütési idő. Vigyázni kell, hogy nehogy kiszáradjon.

Te mennyire kedveled ezt az ételt?

Újdonság a Knorr Rafinériától!

A nyaralás ízei tálalva!

Az új Gyros alap fokhagymás dresszinggel és Kebab alap paprikás dresszinggel termékekkel tovább bővül a tápláló és finom ételeket kínáló Knorr Rafinéria termékcsalád.

Közkedvelt, az egész család által szerethető ízeket kínálnak, duplatasakban!

Elkészítésük nagyon egyszerű: a tasak szélesebb részében található a húshoz, a keskenyebb részében pedig az öntethez szükséges alap.
Ircsi 2010. január 18.

Ez nagyon finom! Nem gondoltam, hogy így fog tetszeni a családnak. Köszi!

A hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be!

Felhasználónév:
Jelszó:
Részletes keresés »

Mi van
a hűtőben?

További topikok »